BİZSPOR


İZMİR Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü’nün temel bakış açısını, 7’den 77’ye herkese spor yaptırmak, tüm branşlara eşit önem vererek canlandırmak, tesisler inşa ederek halkın spora ilgisini sürekli yüksek tutmak, spor okulları açarak toplumun her kesimini kucaklamak oluşturmaktadır. Bu amaçla kurulan İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, 3 bin 500 lisanslı sporcusu, 300’e yakın eğitmen ve antrenörü, 35 branşıyla Türkiye’nin en büyük spor kulübüdür. İzmir Büyükşehir Belediyespor Kulübü'nün temel felsefesi, her İzmirliye spor yaptırmak, kentin sportif kimliğini ve kültürü oluşturmaktır.İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, İzmirli’nin omuzlarında yükselip büyüyeme devam edecektir.

Views
8 months ago

Sayı 058

İZMİR BÜYÜKŞEHİR

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ADINA SAHİBİ Ersan ODAMAN İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı YÖNETİM KURULU Sinan ŞAMİL AN (Başkan Vekili) Barış KARCI Ahmet UĞUR BARAN Hüseyin EGELİ Mert YAYGEL İlker KOZAN Çiğdem ÇİÇEKÇİ ERCAN Uğur YELEKLİ YAYIN YÖNETMENİ İlyas ÖZGÜVEN İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı SORUMLU YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ Sinan Şamil AN (Başkan Vekili) YAYIN KURULU Barış ŞEREF İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Genel Sekreteri EDİTÖRLER Filiz YAVUZ İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Haber Koordinatörü Murat ARABACI İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Basın Yayın Sorumlusu Seagull Crow & Partners YAPIM VE İÇERIK YÖNETİMİ Seagull Crow & Partners YAZIŞMA ADRESİ İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Celal Atik Spor Salonu Kültürpark - İzmir TELEFON 0 232 425 04 21 WEB SİTESİ www.izmirbsbspor.org Para ile satılamaz MART - NİSAN 2021 SAYI 58

İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulubü / Mart-Nisan 2021 3 06 12 Maratonİzmir Tarihe Geçti Erkekler 42 kilometrede yarışan Etiyopyalı Tsegaye Getachew’in 2.09.35’lik derecesi, ülkemizde bugüne kadar koşulan en iyi süre olarak kayıtlara geçti. Buzda 23 Nisan Coşkusu Sporcularımız, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’mız için düzenlenen etkinliğe katıldı. 16 101 Çocuğa 101 Bisiklet Tunç Soyer, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 101. yılında, 101 çocuğa 101 bisiklet hediye etti. İÇİNDEKİLER 20 27 Havuz İzmir Açılıyor İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Bornova’da inşa ettiği yarı olimpik kapalı yüzme havuzunun yapımı tamamlandı. Özel Güne Özel Etkinlik 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü’nde, İzmir Aşık Veysel Buz Sporları Salonu’nda özel sporcularla bir araya geldik. 28 Hentbolda Çifte Kupa heyecanı Süper Lig’de mücadele eden kulübümüzün kadın ve erkek takımı Türkiye Kupası’nda son 4 takım arasına girdi.

© 2021 by BizSpor