BİZSPOR


İZMİR Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü’nün temel bakış açısını, 7’den 77’ye herkese spor yaptırmak, tüm branşlara eşit önem vererek canlandırmak, tesisler inşa ederek halkın spora ilgisini sürekli yüksek tutmak, spor okulları açarak toplumun her kesimini kucaklamak oluşturmaktadır. Bu amaçla kurulan İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, 3 bin 500 lisanslı sporcusu, 300’e yakın eğitmen ve antrenörü, 35 branşıyla Türkiye’nin en büyük spor kulübüdür. İzmir Büyükşehir Belediyespor Kulübü'nün temel felsefesi, her İzmirliye spor yaptırmak, kentin sportif kimliğini ve kültürü oluşturmaktır.İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, İzmirli’nin omuzlarında yükselip büyüyeme devam edecektir.

Sayı 057

  • Izmir
  • Izmir
  • Maraton
  • Madalya
  • Spor
İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Dergisi

28 İzmir Büyükşehir

28 İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulubü / Ocak-Şubat 2021 6 SPORCUMUZ ARTIK ANTRENÖR JUDOCULARIMIZ, 2,5 aylık online antrenörlük kursunu başarıyla tamamlayıp uygulama sınavını da geçti TÜRKİYE Judo Federasyonu faaliyet programında yer alan ikinci kademe judo antrenörlük kursu, 5-15 Şubat 2021 tarihleri arasında Ankara’da yapıldı. Kursa, teknik direktörümüz Mesut Kapan sorumlu, sporcularımız Aleyna Kapan, Çiçek Akyüz, Çiçek Tatar, Dilan Doğan ve Abdülkadir Kurşun ise kursiyer olarak katıldı. Sporcularımız, uygulama sınavı öncesinde 2,5 ay online eğitim aldılar.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulubü / Ocak-Şubat 2021 29 KUPADA RAKİPLER BELLİ OLDU HENTBOL Türkiye Kupası çeyrek finalinde kadınlarda Görele Bld, erkeklerde Beykoz ile eşleştik. 2020-2021 sezonu Hentbol Kadınlar ve Erkekler Türkiye Kupası çeyrek final eşleşmeleri belli oldu. Kadınlarda Görele Belediyespor, erkeklerde ise Beykoz ile eşleştik. Kadınlarda ilk maç deplasmanda 31 Mart’ta oynanacak. İzmir’deki rövanş maçı 7 Nisan’da yapılacak. Erkeklerde ilk maç İzmir’de 4 Nisan’da. Rövanş maçının tarihi henüz açıklandı.

© 2021 by BizSpor