BİZSPOR


İZMİR Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü’nün temel bakış açısını, 7’den 77’ye herkese spor yaptırmak, tüm branşlara eşit önem vererek canlandırmak, tesisler inşa ederek halkın spora ilgisini sürekli yüksek tutmak, spor okulları açarak toplumun her kesimini kucaklamak oluşturmaktadır. Bu amaçla kurulan İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, 3 bin 500 lisanslı sporcusu, 300’e yakın eğitmen ve antrenörü, 35 branşıyla Türkiye’nin en büyük spor kulübüdür. İzmir Büyükşehir Belediyespor Kulübü'nün temel felsefesi, her İzmirliye spor yaptırmak, kentin sportif kimliğini ve kültürü oluşturmaktır.İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, İzmirli’nin omuzlarında yükselip büyüyeme devam edecektir.

Views
9 months ago

Maraton Özel

  • Text
  • Maratonizmir
  • Maraton
  • Parkur
  • Kilometre
  • Sporcu
  • Atlet
  • Spor
Maratonİzmir özel sayısı

İZMİR BÜYÜKŞEHİR

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ADINA SAHİBİ Ersan ODAMAN İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı YÖNETİM KURULU Sinan ŞAMİL AN (Başkan Vekili) Barış KARCI Ahmet UĞUR BARAN Hüseyin EGELİ Mert YAYGEL İlker KOZAN Çiğdem ÇİÇEKÇİ ERCAN Uğur YELEKLİ YAYIN YÖNETMENİ İlyas ÖZGÜVEN İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı SORUMLU YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ Sinan Şamil AN (Başkan Vekili) YAYIN KURULU Barış ŞEREF İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Genel Sekreteri EDİTÖRLER Filiz YAVUZ İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Haber Koordinatörü Murat ARABACI İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Basın Yayın Sorumlusu Seagull Crow & Partners YAPIM VE İÇERIK YÖNETİMİ Seagull Crow & Partners YAZIŞMA ADRESİ İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Celal Atik Spor Salonu Kültürpark - İzmir TELEFON 0 232 425 04 21 WEB SİTESİ www.izmirbsbspor.org Para ile satılamaz MAYIS 2021 MARATON ÖZEL SAYI

3 06 08 Hedef Büyüdü İki yılda Türkiye’deki en iyi parkur derecesinin yakalanmasının ardından yetkililer, organizasyonu ilk etapta bronz kategoriye almak için çalışma başlattı. 4 Kıtadan 40 Yabancı Maratonİzmir’e dört kıtadan gelen sporcuların performansı organizasyona büyük renk kattı. 13 Önlemler Çok Sıkı Uygulandı Uluslararası Maratonİzmir’in ikincisinde pandemi önlemlerine büyük özen gösterildi. İÇİNDEKİLER 20 24 Maraton İzmir Tarihe Geçti 42 kilometrelik parkurdaki 2.09.35’lik derecesi, ülkemizde bugüne kadar koşulan en iyi süre olarak kayıtlara geçti Parkur Rengarenk İzmir sokak ve caddeleri, sabahın ilk saatlerinde rengarenk görüntülere sahne oldu. 36 Fotoğraflar Yarıştı Maratonİzmir’in fotoğraf yarışmasında birbirinden güzel kareler yarıştı. İkinci kez düzenlenen yarışmada 88 fotoğrafçının gönderdiği 429 adet eser incelendi.

© 2021 by BizSpor